KWARTALNIK,  Recenzje przy espresso

PIERWSZY NUMER

Magazyn SZTUKA ZAPISANA właśnie rozpoczyna swoją działalność. To przestrzeń, w której prezentować pragniemy literaturę mówiącą o sztuce, kulturze, modzie i artystach. Chcielibyśmy przybliżyć czytelnikowi książki, przede wszystkim polskich wydawnictw, które łączą w sobie słowo z obrazem – będące pięknem. Sztuka scala przecież ze sobą ludzi, stając się punktem zbiegu, z którego wypływa cała gama barw. Sztuka jest wielowymiarowa. Przenikają się między sobą malarstwo i teatr, rzeźba i balet, poezja i opera. Wszystkie one działają na siebie oraz inspirują. My pragniemy to połączyć w naszym magazynie.

Już w czerwcu planujemy premierę naszego pierwszego numeru w wersji drukowanej oraz w formie ebooka. Znajdziecie w nim książki o sztuce, modzie, kulturze. Ciekawe wywiady przy kawie oraz inspirujące miejsca.

Zabierzemy Was w podróż do Włoch – wraz z autorami przepięknie wydanych przewodników zwiedzimy miejsca przesiąknięte sztuką

Italia otworzy się przed nami – starożytny Rzym czy renesansowe dzieła nie będą miały przed nami tajemnic

Zobaczymy świat oczami dziecka – będziemy się z nim twórczo bawić oraz poznawać świat sztuki

Poznamy świat wielkiej mody – zaprezentujemy jedne z największych marek Haute – Couture

co jeszcze…

Na bieżąco śledźcie naszą stronę i social media…

P.S.

Jeśli chcielibyście wziąć udział w naszym projekcie, zapraszamy do współpracy. Z przyjemnością zaprezentujemy Wasze publikacje, opowiemy o wydarzeniach kulturalnych, pokażemy interesujące miejsca, w których książki odgrywają ważną rolę.

Wasze propozycje przesyłajcie na adres:

sztukazapisana@gmail.com

Zapraszamy

ps.

ZAPRASZAMY NA STRONĘ

http://ksiegarnia.sztukazapisana.pl/kategoria-produktu/ksiazki/

error: Content is protected !!